איך איכות האוויר הפנימית יכולה להשפיע על התינוק שלך?

איכות האוויר הפנימית יכולה להשפיע על התינוק שלך

תינוקות וילדים שואפים ושומרים כמויות גדולות יותר של זיהום אוויר ליחידת משקל גוף בהשוואה למבוגרים; למעשה, צריכת האוויר של תינוק במנוחה כפולה מזו של מבוגר.

הסימפונות הצרות שלהם נבנות יותר בתגובה לגירויים סביבתיים יותר מאשר הסימפונות של מבוגרים. ככל שילדים גדלים, מערכות האיברים שלהם עדיין מתפתחות וצמיחתן הרגילה עשויה להיות מושפעת כאשר הם נחשפים למזהמים בתקופות קריטיות

כאשר בוחנים את ההשפעות הבריאותיות של סכנה מסוימת, ילדים נחשבים לעתים קרובות כאילו הם מבוגרים קטנים, אולם ילדים מייצגים את תת האוכלוסייה הגדולה ביותר הרגישה להשפעות הבריאותיות השליליות של אוכלוסיית האוויר. לדוגמא, במהלך החודשים הראשונים שלאחר הלידה, מסלולי חילוף החומרים של התינוק עדיין מתפתחים ובשל חוסר הבגרות הביוכימי, תינוק אינו יכול לנקות רעלים ולהפריש רעלים כמו מבוגרים.

קשה לתינוקות שזה עתה נולדו לווסת את טמפרטורת גופם, למעשה, רק בסביבות 18 חודשים עד שנתיים התינוקות באמת לומדים כיצד לווסת את הטמפרטורה שלהם באופן טבעי. השימוש במזגן יכול לעזור לספק את טמפרטורת החדר הסביבתית כדי לשמור על נוחות התינוק שלך.

לפני שתדליק את המזגן שלך, בדוק תחילה אם המזגן שלך נקי ואינו נושף עובש או זיהום חיידקי בחזרה שהתינוק שלך ינשום

עובש

עובש הוא פטרייה מכוערת וגורם למספר השפעות בריאותיות שליליות על דיירי החדר. בדרך כלל, עובש נמצא באזורים חשוכים ולחים בביתכם כמו בחדר האמבטיה. אנחנו לא חושבים להסתכל במערכת המיזוג כשמחפשים עובש. המזגן תמיד לח והוא מסנן את האוויר הפנימי שיוצר הצטברות של מזהמים על הסלילים הפנימיים ויוצר מקור מזון לחיידקים ועובש לשגשג.

ניקוי הפילטרים לא יטפל בנושא התבנית, יהיה עליכם להעסיק איש מקצוע המתמחה בהיגיינת HVAC (חימום, אוורור ומיזוג אוויר). בגלל הסביבה האידיאלית של המיזוג לפיתוח עובש, העובש יכול להתחיל לצמוח בתוך ארבעה שבועות בלבד לאחר ניקוי המזגן. ניקוי המזגנים בצורה מקצועית הוא התחלה נהדרת להבטיח שזיהום העובש לא יועף לחדר. כדי להבטיח שקט נפשי יש להשתמש בטיפול סלילי (ניקוי למזגן) כדי למנוע צמיחת עובש למשך 12 חודשים לפחות. קרוב לבית מבטיחה מזגן נקי מעובש 12 חודשים מתאריך הטיפול וכל מוצרי קרוב לבית ידידותיים לסביבה, מתכלים ביולוגיים, אסטמה וידידותיים לאלרגיה.

מזגן נקי = אוויר נקי
 

שתף באמצעות...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אולי יעניין אותך...