כיצד ניתן לדעת מתי הגיע הזמן לניקוי המזגן

מומחי קרוב לבית ממליצים על ניקוי מזגנים לפחות פעם בשנתיים. עם זאת, ייתכן שתצטרך לתזמן ניקוי מזגן לעתים קרובות יותר. בואו נסתכל על הסיבות שאולי תצטרכו להגביר את התורים לניקוי המזגן:

  1. מקום. מקום. מקום. אם היחידה החיצונית שלך ממוקמת בסמוך לרחוב, היא תהיה חשופה לפליטות של רכבים. אם הוא ממוקם ליד מסעדה או עסק בייצור, מטבח או פליטה תעשייתית עלולים ללכלך את המערכת מהר יותר. במפלס הקרקע, קרוב לוודאי שזה יהיה הקורבן לנשף פסולת, לכלוך ואבק. כמו כן, שימו לב לנסיבות זמניות העלולות לייצר יותר אבק ולכלוך כמו בנייה סמוכה.
  2. המזגן כבר לא חזק וצעיר כמו פעם. לפעמים ציוד ישן יותר מראה את גילו על ידי היווצרות קורוזיה על הסלילים. קורוזיה היא אבן שואבת לעפר ולכלוך רב יותר. בנוסף, חכם לבדוק ציוד ישן בתדירות גבוהה יותר כדי להגן מפני נזילות קירור.
  3. אין מנוחה. אם מיזוג האוויר שלך פועל 24/7, לכלוך ופסולת יתאספו על הסלילים במהירות רבה יותר, אז כדאי שתזמן ניקוי מזגן יותר מפעמיים בשנה.

הגיע שגם המזגן שלכם יעבור ניקוי עמוק ויסודי?

התקשרו אלינו והזמינו טכנאי עוד היום 055-970-4740 קרוב לבית

שתף באמצעות...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אולי יעניין אותך...

טיפים לתחזוקת מזגן

הדבר האחרון שאתם רוצים זה שהמזגן יתקלקל דווקא ביום הכי חם של השנה או שהמזגן יתקלקל בימי החורף הגשומים. החלפת מזגן תתבטא בעלויות כסף רבות

קרא עוד »