מדוע המזגן שלך מריח לא טוב?

זו בעיה שכיחה למדי ואחרי 15+ שנים של בדיקה וניקיון של למעלה מ -20,000 מזגנים, קרוב לבית זיהו כמעט כל בעיה שעלולה להוביל למזגן בעל ריח רע.

ההיסטוריה הראתה לנו שמקור ריחות המזגן נובע בעיקר ממיקרו ביולוגי

ריחות מיקרוביולוגיים נגרמים מגידול חיידקים וגדילה פטרייתית כמו עובש. ככל שעובש גדל הוא פולט תרכובות אורגניות נדיפות מיקרוביאליות (MVOC). לרבים מה- MVOC אין ריח בעוד שאחרים מפיחים ריח מעופש חריף. ריח זה מהווה אינדיקטור טוב למדי למזגן שלך יש זיהום מיקרוביולוגי וזה אומר שאתה שואף תרכובות המיוצרות על ידי התבנית וכנראה גם שואפים נבגי עובש. חלק מתרכובות אלה נקראות מיקוטוקסינים ועלולות להשפיע על בריאות האדם.

חלק מהתסמינים שדיירי החדר יכולים לסבול מעובש מיזוג אוויר הוא קשיי נשימה, התקפי אסתמה, גירוד בעיניים, דלקות בסינוסים, כאבי גרון, כאבי מפרקים, ברונכיטיס, דלקת ריאות ומיגרנות.

חברת קרוב לבית תסיר בבטחה את כל המזהמים הביולוגיים ותחזיר את המערכת שלך כמו חדשה. הסליל שלך מכוסה גם בערבות הארצית שלנו ללא עובש. קרוב לבית הכשירו טכנאים הממוקמים בכל איזור במדינה וניתן ליצור עימנו קשר בטלפון: 055-970-4740

גורמים סביבתיים כמו למשל מזגן הממוקם קרוב למטבח או במטבח יחוו תמיד בעיות ריח מדי פעם בהתאם לתפריט. לא מומלץ להפעיל מזגנים הפתוחים קרוב למטבחים. מאיידים הם בעצם פילטרים דו-יעילים ועושים עבודה טובה בהסרת שומנים ומזהמים אחרים בתפזורת. הוסף לחות וריחות בישול ותקבל תרכובת מסריחה מושלמת שנשארת בכל פעם שהמערכת שלך מופעלת.

אם אתם שורפים קטורת, נרות או משתמשים בשמנים אתרים במפזר, כל אלה יכולים להוסיף לריח חריף לאורך זמן שיכול להיות קשה להסיר אותו. חדרי עיסוי לעיתים קרובות חווים ריחות פאנקיים אלה שהם תוצר דו-ממדי של שמן שהריח פעם לא פוגע לפני שנשרף או מחומם.

גורמים חיצוניים וסביבתיים אחרים יכולים להיות גם כן באשמה כוזבת על הריח.

אני מקווה שמאמר זה יסייע לך לאתר את מקור ריח המיזוג שלך ולהוביל את המזגן לריח טוב ובריא יותר.

אולי יעניין אותך...