תחזוקת מזגנים: 3 הנחיות חשובות שיעזרו לכם לשמור על המזגן בלי תקלות

תחזוקה ושירות שוטפים של חלקי המזגן כמו פילטרים, סלילים, סנפירים, ניקוז וכו' חשובים מאוד להפעלה יעילה של יחידת המזגן. רשלנות בשירות וניקוי המזגן גורמת להפחתת יכולת קירור ופגיעה ביחידה.

תחזוקה שוטפת וניקוי מסנני אוויר

מסנני אוויר מלוכלכים וסתומים חוסמים את זרימת האוויר הרגילה ומפחיתים משמעותית את יכולת הקירור של מערכת המזגן. כאשר המסנן מלוכלך מאוד, האוויר שזורם פנימה עוקף את המסנן ומוביל לכלוך ישירות לסליל המאייד, וכך מלכלך את סלילי הקירור. ניקוי מסנני אוויר חייב להיעשות לפחות פעם בחודש. ניקוי קבוע של מסנני אוויר מביא לקירור תקין. ניקוי המזגן ומסנני אוויר הופך להיות חשוב מאוד אם ישנם חיות מחמד הנושאות פרווה בתוך הבית.

ניקוי סלילי אידוי

פילטר אוויר נקי מונע את סלילי הקירור מאבק ולכלוך. אבל גם אז קצת לכלוך ופסולת מועבר על הסלילים עם הזמן. התצהיר וכיסוי זה מפחיתים את יכולת ספיגת החום של הסלילים ובכך משפיעים על תהליך קירור החדר. שירות שנתי וניקוי יסודי למזגן הוא הכרחי מאוד.

ניקוי סנפירי סליל המזגן

אפשר לראות בקלות את סנפירי האלומיניום על הקבלים וסלילי המאייד. האבק והפסולת מצטברים מעל הסנפירים. יש לנקות את סנפירי הסליל באופן קבוע כדי להגן על המאייד והמעבה. על מנת לבצע ניקוי יסודי לסנפירי המזגן יש להיעזר באיש מקצוע.

נשמח לעמוד לרשותכם על מנת להזמין איש מקצוע לניקוי המזגן בבית או בעסק התקשרו עכשיו: 055-970-4740

שתף באמצעות...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אולי יעניין אותך...